Bez względu na to, czy zarządzasz nieruchomościami komercyjnymi, czy wynajmujesz powierzchnie w celu realizacji własnych procesów biznesowych, optymalne zarządzanie powierzchnią, lokalizacją, nieruchomościami i środkami trwałymi jest kluczowe dla Twojej organizacji.

Innowacyjność

Innowacyjność

SpaceMGT to marka, która stawia na rozwój swoich klientów, a dzięki współpracy z nimi także na rozwój rynku, stosując się do jego wymagań i najnowszych trendów, takich jak:

  • mobilność
  • geolokalizacja
  • współpraca z produktami Autodesku (AutoCAD, Revit)
  • rozwiązania w chmurze
  • IOT

Nasz zespół to rzesza ekspertów, uhonorowana nagrodami producenta oprogramowania za wkład w rozwój aplikacji, którzy doskonalą swoje umiejętności każdego dnia.

Gwarancja

Nasz zespół składa się z doświadczonych konsultantów, którzy od ponad 15 lat wspierają rozwój systemów do zarządzania nieruchomościami dla naszych klientów. Znamy problematykę, technologię oraz procesy biznesowe naszych klientów, którzy pochodzą różnych segmentów rynku. Nasze referencje pochodzą  z takich sektorów jak: finanse, nieruchomości, przemysł i administracja publiczna. Wiemy, jak wspierać działy administracji, centra usług wspólnych i działy zarządzania nieruchomościami oraz inne struktury gdzie nieruchomości, powierzchnie i infrastruktura mają kluczowe znaczenie.

Nasz zespół jest gwarancją dobrej jakości i długofalowej współpracy.

Gwarancja
Najlepsze praktyki

Najlepsze praktyki

W swoich wdrożeniach kierujemy się sprawdzoną metodyką implementacji opartą o zrozumienie oczekiwań biznesowych Klienta.

Nasz zespół konsultantów bardzo dobrze zna standardy związane z zarządzaniem nieruchomościami, powierzchniami, wyposażaniem, infrastrukturą, stanowiskami pracy nie tylko z krajowego, polskiego rynku, ale także z wielu rynków na całym świecie, co pozwala nam zapewnić obsługę klienta na najwyższym poziomie.

 

Kompleksowość

W sposób kompleksowy wspieramy zarządzanie nieruchomościami, powierzchniami, stanowiskami pracy, infrastrukturą i urządzeniami zarówno pod względem finansowym, technicznym jak i zarządczym.

Rozwiązanie, które ofertujemy w zależności od sektora i wspieranych procesów jest określane jako narzędzie klasy IWMS (Integrated Workplace Management System), EAM (Enterprise Asset Management), CAFM (Computer Aided Facility Management) lub Property Management.

Kompleksowość